Numerologia

Nikt do końca nie wie skąd wzięła się numerologia. Najstarsze źródło jakie zostało zachowane podchodzi z Indii, Mezopotamii i Egiptu z roku 870 p.n.e.

Numerologia to nic innego jak wyliczenia matematyczne obliczane na podstawie daty urodzenia, imienia i nazwiska. Według numerologii każda litera ma przypisaną określoną wartość liczbową. Umożliwia to numerologowi stworzenie opisu numerologicznego, w skład wchodzą liczby, charakteryzujące osobowość człowieka, mówiące o jego doświadczeniach czy też jak wyglądało jego życie na planie materialnym

Co daje nam horoskop numerologiczny?

Służy do celów poznawczych. Człowiek poznaje samego siebie między innymi wrodzone zdolności, ukryte talenty i jakie posiadamy zdolności rozwojowe. Naprowadza Nas w jaki sposób możemy te umiejętności wykorzystać.

Co mówi o nas data urodzenia?

Data naszych narodzin kryje w sobie „kod” życia. Mówi z czym będziesz musiał się zmierzyć i które w jaki sposób wpłynie to na nasz rozwój. Również stosuję się go do poznania swojego przeznaczenia i o życiowych decyzjach.

Co mówi o nas imię i nazwisko?

Dzięki nazwisku możemy dowiedzieć się co odziedziczyliśmy po naszych przodkach i dotyczy to całego rodu. Natomiast imię odsłania nasze Ja i jego wpływ na naszą psychikę.

Dla numerologa wystarczy imię i nazwisko oraz data urodzenia, aby poznać człowieka. Na podstawie tych danych może wyczytać niemal wszystko o człowieku poznając zarówno jego przeszłość jak i przyszłość.

Ten horoskop sugeruje się naszą datą urodzenia, dzięki niej możemy dowiedzieć się jaka jest nasza droga życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media