Wróżenie z kart tarota od wieków jest kwestią kontrowersyjną. Jedni widzą w nich przyszłość, drudzy zaś uważają takie działalności za haniebne i niezgodne z religią chrześcijańską. Najstarsze talie tarota pochodzą z ok. 1450 roku, wówczas jednak służyły one do gry, a nie do wróżb i medytacji.

Od tego czasu tarot nie zmienił swojej formy, posiada standardowo 78 kart, które podzielone są na dwie grupy, określanych jako Wielkie Arkana, które liczą 22 karty i Małe Arkana – 56 kart. Na przestrzeni lat powstało mnóstwo przeróżnych pod względem wyglądu kart tarota, są one pełne ekspresji i symboli. Jednak w dzisiejszych czasach coraz większym zainteresowaniem cieszą się taroty on-line bądź wróżenie przez telefon. Już na podstawie kilku informacji wróżki są w stanie przepowiedzieć przyszłość lub odpowiedzieć na konkretne pytanie.

Historia tarota jest pełna tajemnic, a każda karta posiada swoją interpretację. Czy warto wierzyć w magiczną moc kart to kwestia indywidualna. Wielu ludzi przyznaje się do korzystania z przepowiedni tarota, uznając, że dzięki niemu mogą dowiedzieć się przed czym los nad ostrzega oraz otrzymać rady jak walczyć z lękami i niepowodzeniami, a także wskazać w jakim momencie życia jesteśmy i jakie czynniki z przeszłości wpływają na obecną sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media