Podobno to szlachetne zdrowie jest w życiu najważniejsze. Podobno, a raczej teoretycznie. W praktyce i tak wszyscy wiemy, wokół czego kręci się świat. Kochać chce każdy i każdy chce być kochany. Dodatkowo, każdy też chciałby się dowiedzieć, co przyniesie mu los i czy najbliższa przyszłość okaże się być czasem łaskawy.

Sumując powyższe „chcenia” wychodzi na jaw, dlaczego to właśnie wróżby miłosne cieszą się największym powodzeniem i dlaczego w rankingach przepowiedni zapytania o sprawy sercowe wyprzedzają takie pewniaki, jak wspomniane zdrowie czy finanse. Wszędobylskie i wszechwiedzące pseudo wróżki stają na wysokości zadania i z cierpliwością i pietyzmem odpowiadają na pytania dotyczące nie tylko bieżących relacji, ale i zawzięcie, z pełną powagą opowiadają o przyszłych miłościach.

Tym samym, już na krótkim seansie miłosnej wróżby dowiedzieć się możemy, czy nasz przyszły partner będzie wysokim blondynem, czy może niskim łysielcem, i jaki nasza, nie spotkana jeszcze żona będzie miała rozmiar biustu. Najczęściej (oczywiście!) okazuje się, że… owszem! To właśnie wymarzony, postawny brunet jest nam pisany, a po ślubnym ołtarzu przechadzać się będziemy nie z „jakąś tam” szarą myszką, ale z sobowtórem Pameli Anderson.

Cóż, wróżki – zwłaszcza te farbowane – to świetne, intuicyjne psycholożki, które doskonale naprowadzają i podpuszczają swoich Klientów do mimowolnego mówienia o pragnieniach, potrzebach czy lękach. A potem? Potem, za drobną opłatą rzecz jasna, są w stanie zapewniać nas w nieskończoność, że sny się wkrótce spełnią, mówiąc tym samym wszystko to, co chcieliśmy usłyszeć.

Ale czy to oznacza, że wszystkie miłosne wróżby i horoskopy partnerskie do bujda na resorach? Wszystkie – nie, część – tak! I o ile te drugie są zawsze pomyślne i rysują przyszłość w sercowych kolorach, to pierwsze, są po prostu rzetelną interpretacją znaków, która poparta jest bardzo merytorycznym zapleczem. Dobre wróżby i prawdziwe, ezoteryczne porady mają wspólny mianownik – astrologię. Nauka o gwiazdach bada przecież wpływy układów ciał niebieskich na nasze życia, relacje, finanse czy zdrowie.

Profesjonalne wróżki, posiadające stosowną wiedzę i umiejętność do interpretowania korelacji gwiezdnych może nie potrafią tak szczegółowo i z rozmachem – jak wróżki farbowane opowiadać o rozmiarze biustu przyszłej małżonki, ale na pewno mogą służyć merytoryczną przepowiednią na temat przyszłości związku czy poradą, jak skutecznie przeciwdziałać partnerskim kryzysom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media