Pewnie nie raz spotkaliście się podczas przełączania kanałów w telewizji na programy wróżbiarskie, gdzie można wysłać SMS-a lub zadzwonić i dowiedzieć się co czeka nas w przyszłości. O dziwo można zauważyć sporo popularność takich wróżb. Zastanawialiście się jak wygląda praca SMS-owej wróżki?

Jak wygląda praca smsowej wróżki?

Na początku należy wyciągnąć od klienta jak najwięcej informacji dotyczące jego persony po czym wszystkie informacje są zapisywane w bazie wraz z numerem telefonu. Od momentu zdobycia wszelkich informacji jest już potocznie mówiąc z górki. Osoba, która akurat ma dyżur i rozpoczyna pracę SMS-owej wróżki wchodzi w bazę i widzi jakie problemy trapiły klienta. Na tej podstawie może odpowiedzieć klientowi na pytanie, które mu zadano plus dodając jakąś nową wzmiankę.

Co jakiś czas „wróżki” przesyłają SMS-y, dzięki którym przypominają o swoim istnieniu i pomocy. Zachęcają klienta do wysłania kolejnych SMS-ów, w których często piszą, że wyczuwają złą energie i warto coś z tym zrobić. Osoby, które w tym momencie borykają się z jakimiś trudnościami po raz kolejny dają się namówić na wróżbę, która odmieni ich życie. Koniec końców dużo ludzi zatraca się w wysyłaniu SMS-ów i popada w długi w sieciach telefonicznych. Nie spodziewając się, że mogli wysłać, aż tyle SMS-ów w jednym miesiącu.

Jaki można wyciągnąć wniosek? Jeśli już szukasz porady we wróżbach warto zgłosić się osobiście do osoby zajmującej się wróżbami, która posiada dobrą renomę, niż korzystać z ofert osób, które ogłaszają się jako wróżka sms. W przypadku wykwalifikowanej wróżki na pewno nie będzie chciała zaszkodzi, a naprowadzić na właściwą drogę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media