Wróżką nazywamy osobę, która zajmuje się wszelakiego rodzaju wróżbami, czy też astromagią. W czasach starożytności zajmowały się tym najczęściej kobiety i zostawały nazywane Czarownicami. Uważano, że uprawiają one czarną magię i mogą zesłać na daną osobę bądź przedmiot klątwę.

We współczesnych czasach z usług wróżek korzysta wiele osób. Kto nie chciałby poznać swojej przyszłości? W większości przypadkach wróżki, które stosują takie wróżby są niedoświadczone, a ich wiedza w tematyce ezoterycznej i psychologicznej są mierne.

Wizyta u wróżki powinna być traktowana z przymrużeniem oka lub jako formę terapii psychologicznej. Dobra tarocistka wskaże nam skąd biorą się nasze problemy i w jaki sposób możemy je rozwiązać. Właściwie mądra wróżka nigdy nie powie wprost co się wydarzy, nie powie że mąż zdradza, czy też w przyszłym miesiącu wygramy szóstkę w totka. Czytanie Tarota przez wróżkę nie polega na stwierdzeniu faktów tylko wskazuje kierunek, w którym powinniśmy zmierzać w swoim życiu.

Kto trafia do wróżki?

W większości przypadkach są to osoby poszkodowane przez życie. Potrzebują pomocy i motywacji w dalszej wędrówce życiowej. Wróżka w tym momencie powinna oprócz swoich umiejętności wróżbiarskich posiadać także empatie i takt. Jeśli udamy się do doświadczonej wróżki jest prawdopodobieństwo, że Nas to umocni i zmotywuje. Gorzej jeśli osoba potrzebująca trafi do oszustki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media